Home
 Zoekopdracht:
 
  • Trefwoord  
  • Evenement  
  • Rubriek  
  • Jeugdvoetbal  
  • Specials

     Registreren
     Inloggen Hi-Res
     Wachtwoord vergeten?

     Bekijk bestelling (6)
     Tarieven
     Fotoalbum
     Prijslijst Consument

     Contact

     Naar nieuws

     Email

    English version

    Agenda:
    Vrijdag 20 April
    Nieuws
    The Voice kids finale
    Hilversum
    Fotograaf: Marcel Koch

    Voetbal
    NEC v Jong AZ
    Nijmegen
    Fotograaf: Rob Koppers

    De Graafschap v Telstar
    Doetinchem
    Fotograaf: Wil Kuijpers

    FC Den Bosch v FC Emmen
    Den Bosch
    Fotograaf: Pim Waslander

    FC Eindhoven v Almere City FC
    Eindhoven
    Fotograaf: Ron Baltus

    MVV Maastricht v FC Oss
    Maastricht
    Fotograaf: Frank Kerbusch

    FC Volendam v Jong Ajax
    Volendam
    Fotograaf: Fred Rotgans

    Jong FC Utrecht v Fortuna Sittard
    Utrecht
    Fotograaf: Arnold Verkade en Niels van Renen

    SC Cambuur v Helmond Sport
    Leeuwarden
    Fotograaf: Andre Weening

    Vrouwen PEC Zwolle v PSV
    Zwolle
    Fotograaf: Johan Wolff

    Vrouwen Ajax v FC Twente
    Amsterdam
    Fotograaf: Sjoerd Tullenaar

    Wielrennen
    EPZ Omloop van Borsele
    s Heerenhoek
    Fotograaf: Jos Kafoe

    Zaterdag 21 April
    Basketbal
    Forward Lease Rotterdam v Donar
    Rotterdam
    Fotograaf: Luka de Kruif

    Handbal
    Mannen Helius v Tonegido
    Aalsmeer
    Fotograaf: Wim Wobbes

    Mannen Olympia 89/DOS 80 v HARO Rotterdam
    Oss
    Fotograaf: Bert van Berkum

    Mannen Kras Volendam v Bevo
    Volendam
    Fotograaf: Henk Seppen

    Arnhem v Houten
    Arnhem
    Fotograaf: Jeroen Meuwsen

    Motorsport
    WK superbike
    Assen
    Fotograaf: Andre de Heus

    Tafeltennis
    GTV Vriendenschaar
    Gouda
    Fotograaf: Erik van Kordelaar

    Tennis
    Barendrecht v De Gouwe Smash
    Barendrecht
    Fotograaf: Herman Dingler

    Voetbal
    AFC v FC Lisse
    Amsterdam
    Fotograaf: Marcel van den Bos

    Barendrecht v Achilles 29
    Barendrecht
    Fotograaf: Herman Dingler

    FC Lienden v Excelsior M
    Lienden
    Fotograaf: Erich Snijder

    HHC Hardenberg v VVSB
    Hardenberg
    Fotograaf: Johan Wolff

    Jong Sparta v GVVV
    Rotterdam
    Fotograaf: Pim Waslander

    Rijnsburgse Boys v TEC
    Rijnsburg
    Fotograaf: Kees Kuijt

    IJsselmeervogels v De Dijk
    Spakenburg
    Fotograaf: Arnold Verkade

    De Treffers v Katwijk
    Groesbeek
    Fotograaf: Jan Peters

    Kozakken Boys v Kon HFC
    Werkendam
    Fotograaf: Rene Roelofs

    Scheveningen v Capelle
    Scheveningen
    Fotograaf: Frans de Best

    Quick Boys v DVS 33
    Katwijk
    Fotograaf: Hans van Duijn en Theo Aalten

    ONS Sneek v Harkemase Boys
    Sneek
    Fotograaf: Pieter van der Woude

    Jong FC Twente v Jong FC Groningen
    Enschede
    Fotograaf: Ron Jonker

    DOVO v ASWH
    Veenendaal
    Fotograaf: Jacques Jullens

    Jong Volendam v Spakenburg
    Volendam
    Fotograaf: Gerard Spaans

    HSV Hoek v FC s Gravenzande
    Hoek
    Fotograaf: Danny Ploegaert

    RVVH v FC Rijnvogels
    Ridderkerk
    Fotograaf: Wessel Dekker

    DFS v Ajax
    Opheusden
    Fotograaf: Rob van Vliet

    Eemdijk v Berkum
    Eemdijk
    Fotograaf: Albert van der Ploeg

    Huizen v AZSV
    Huizen
    Fotograaf: Henk Heijnen

    SC Genemuiden v Zuidvogels
    Genemuiden
    Fotograaf: Helmich Lubberts

    Argon v Ter Leede
    Mijdrecht
    Fotograaf: Erik van Kordelaar

    Excelsior 31 v CSV Apeldoorn
    Rijssen
    Fotograaf: Wout van Zoeren

    Montfoort v Delta Sports
    Montfoort
    Fotograaf: Ron Hoenson

    SC Lutten v LTC
    Slagharen
    Fotograaf: Johan Wolff

    Sportlust v ARC
    Woerden
    Fotograaf: Ron Hoenson

    SVV56 v Bruchterveld
    Sibculo
    Fotograaf: Marcel ter Bals

    Quick Boys 2 v Katwijk 2
    Katwijk
    Fotograaf: Kees Kuijt

    SC Hoevelaken v Unicum
    Hoevelaken
    Fotograaf: Albert van der Ploeg

    Alphia v Hazerswoudse Boys
    Alphen aan den Rijn
    Fotograaf: Erik van Kordelaar

    Dilettant v Perkouw
    Krimpen aan de Lek
    Fotograaf: Pim Waslander

    DoCoS v TAVV
    Leiden
    Fotograaf: Willem Jan Dijkdrent

    Volleybal
    Orion v Lycurgus
    Doetinchem
    Fotograaf: Ronald Hoogendoorn

    VoCASA v IMS/Voltena
    Nijmegen
    Fotograaf: Jeroen Meuwsen

    THOR v VC Velden 2
    Bergambacht
    Fotograaf: Pim Waslander

    Waterpolo
    Polar Bears v ZVL
    Ede
    Fotograaf: Gertjan Kooij

    Wielrennen
    EPZ Omloop van Borsele
    s Heerenhoek
    Fotograaf: Jos Kafoe

    Arno Wallaard Memorial
    Meerkerk
    Fotograaf: Sportfoto

    Zondag 22 April
    Atletiek
    Marathon Enschede
    Enschede
    Fotograaf: Albert ten Hove

    Handbal
    Vrouwen MJ Handbal v VOC Amsterdam
    Dalfsen
    Fotograaf: Kristian Giesen en Henk Seppen

    Vrouwen LHC v Heerle
    Houten
    Fotograaf: Albert van der Ploeg

    Hockey
    Vrouwen Laren v Oranje Rood
    Laren
    Fotograaf: Arnold Verkade

    Mannen Bloemendaal v Tilburg
    Bloemendaal
    Fotograaf: Gerard Spaans

    Vrouwen SCHC v Den Bosch
    Bilthoven
    Fotograaf: Andre Weening

    Motorsport
    WK superbike
    Assen
    Fotograaf: Andre de Heus

    Voetbal
    AZ v Feyenoord
    Rotterdam
    Fotograaf: Wim Wobbes en Johannes Klinkenberg

    Westlandia v Quick 20
    Naaldwijk
    Fotograaf: Danny Ploegaert

    ADO 20 v De Meern
    Heemskerk
    Fotograaf: Kees Kuijt

    Quick v Jong Vitesse
    Den Haag
    Fotograaf: Frans de Best

    OFC v Hercules
    Oostzaan
    Fotograaf: Wim Wobbes

    Alphense Boys v Silvolde
    Alphen aan den Rijn
    Fotograaf: Ron Hoenson

    Vianen Vooruit v Volkel
    Vianen
    Fotograaf: Perry v.d. Leuvert

    DCG v PVC
    Amsterdam
    Fotograaf: Wim Wobbes

    ROAC v DOSR
    Rijpwetering
    Fotograaf: Erik van Kordelaar

    Waterpolo
    ZVL v Polar Bears
    Leiden
    Fotograaf: Gertjan Kooij

    Wielrennen
    Luik-Bastenaken men
    Luik
    Fotograaf: Sportfoto

    Luik-Bastenaken women
    Luik
    Fotograaf: Sportfoto

    EPZ Omloop van Borsele
    s Heerenhoek
    Fotograaf: Jos Kafoe

    Maandag 23 April
    IJshockey
    WK divisie ll Nederland v China
    Tilburg
    Fotograaf: Lex Eckhardt

    Dinsdag 24 April
    Voetbal
    Harkemase Boys v Magreb 90
    Harkema
    Fotograaf: Pieter van der Woude

    AFC v HHC Hardenberg
    Amsterdam

    FC Lisse v De Treffers
    Lisse
    Fotograaf: Marcel van den Bos

    DZC 68 v DFS
    Doetinchem
    Fotograaf: Rene Roelofs

    Woensdag 25 April
    Voetbal
    Jos Watergraafsmeer v Ajax
    Amsterdam
    Fotograaf: Rob van Vliet

    JC 14k Run
    Amsterdam
    Fotograaf: Sjoerd Tullenaar

    Donderdag 26 April
    IJshockey
    WK divisie ll Nederland v Servie
    Tilburg
    Fotograaf: Lex Eckhardt

    Zaterdag 28 April
    IJshockey
    WK divisie ll Belgie v Nederland
    Tilburg
    Fotograaf: Lex Eckhardt

    Zondag 29 April
    Handbal
    Vrouwen VOC Amsterdam v MJ Handbal
    Amsterdam
    Fotograaf: Henk Seppen en Kristian Giesen

    IJshockey
    WK divisie ll Nederland v Australie
    Tilburg
    Fotograaf: Lex Eckhardt